DECLERCK, Charlotte

Full Name
DECLERCK, Charlotte
Email
charlotte.declerck@uhasselt.be
 
Loading... 5 0 5 0 false
Loading... 6 0 5 0 false

Publications

Results 61-80 of 149 (Search time: 0.01 seconds).

Issue DateTitleContributor(s)TypeCat.
612018Ontwikkelingen in het Belgische familie- en erfrechtDECLERCK, CharlotteJournal ContributionA1
622018Valorisation of Household Labour in Family Property Law. A comparative perspectiveDECLERCK, Charlotte; Verstappen, LeonBookB1
632018Kroniek secundair huwelijksvermogensstelselDECLERCK, CharlotteBook SectionB2
642017Compendium van het personen- en familierechtDECLERCK, Charlotte; Senaeve, PatrickBookB1
652017De rechtspleging inzake gerechtelijke vereffening en verdelingDECLERCK, Charlotte; Mosselmans, SvenBook SectionB2
862017Patrimonium 2017DECLERCK, Charlotte; Pintens, WalterBookB1
872017Alternating residence for children after parental separation: Recent findings from BelgiumVanassche, Sofie; Sodermans, An Katrien; DECLERCK, Charlotte; Matthijs, KoenJournal ContributionA1
882017Kroniek erfrechtDECLERCK, Charlotte; MAELFAIT, AnnBook SectionB2
892017De Erfwet 2017 in het licht van het na te streven evenwicht tussen de langstlevende echtgenoot en de kinderenDECLERCK, CharlotteJournal ContributionA3
902017Kroniek secundair huwelijksvermogensstelselDECLERCK, CharlotteBook SectionB2
912017Actuele ontwikkelingen in het samenwoningsvermogensrecht (2014-2016)DECLERCK, CharlotteBook SectionB2
922017Actualie familierecht. Co-ouderschap vandaag en morgenDECLERCK, Charlotte; Boone, IngridBookB1
932017De rechterlijke herziening van de verblijfsregeling: een bloemlezing uit de recente rechtspraak van de familiekamersDECLERCK, CharlotteBook SectionB2
542017Minderjarigheid toegepast in de schoolcontext. Pleidooi voor een modernisering van de regels inzake ouderlijk gezag en handelingsonbekwaamheid van de minderjarigeDECLERCK, CharlotteJournal ContributionA1
552017Themis 98 - personen-en familierechtDECLERCK, Charlotte; Boone, Ingrid; Du Mongh, Johan; Senaeve, PatrickBookB1
562016Themis 96 - Familiaal vermogensrechtDECLERCK, Charlotte; Du Mongh, Johan; VERBEKE, AlainBookB1
572016Het ondergesneeuwde belang van het kind tijdens een scheidingDECLERCK, CharlotteJournal ContributionA2
582016Entwicklungen im belgischen Familienrecht im Jahr 2016DECLERCK, Charlotte; Pintens, WalterJournal ContributionA1
592016Hoofdstuk II: Secundair huwelijksvermogensstelselDECLERCK, CharlotteBook SectionB2
602016Hoofdstuk V: ErfrechtDECLERCK, Charlotte; MAELFAIT, AnnBook SectionB2